Короткі новини

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisi elit, ut labore et dolore.

 

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisi elit, ut labore et dolore.

 
VTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM Slideshow
Про виникнення особливої інформації емітента щодо зміни складу посадових осіб від 16.07.2014 р.

 

Публічне акціонерне товариство «Форум Сателіт»,

код за ЄДРПОУ 14309600, місцезнаходження: 03148, м. Київ, вул. Героїв Космосу, 4, тел/факс (044)4071428, електронна адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , сторінка в мережі Інтернет для додаткового розкриття інформації forumsatellite.kiev.ua, повідомляє про виникнення особливої інформації емітента щодо зміни складу посадових осіб:

Наказом Голови Правління №9-к від 16.07.2014 Шелапова Наталія Олександрівна звільнена з посади головного бухгалтера за власним бажанням. Займала посаду з 07.07.2014. Частки в статутному капіталі емiтента немає. Непогашеної судимостi за корисливi та посадовi злочини немає. Дозволу на розкриття паспортних даних не отримано.

Надалі у штаті товариства посада головного бухгалтера не передбачена. За подальше ведення бухобліку відповідає Голова Правління Коваль В.В.

 

Інформація розміщена в базі даних НКЦПФР 16.07.2014. Голова правління Коваль В.В. підтверджує достовірність інформації та визнає, що несе відповідальність згідно з законодавством.